OSAO

FI EN
Tulosta
Etusivu / Hakijalle / Oppisopimus / Yhteystiedot

Yhteystiedot

Juha Aliranta, koulutuspäällikkö
p. 050 590 9680, juha.aliranta@osao.fi
Elintarvikeala, kiinteistönhoito, kunnossapito, prosessi- ja kemiantekniikka, talotekniikka, tekniikan erikoisammattitutkinto, turvallisuusala ja tuotekehittäjät

Anu Ahola, koulutuspäällikkö
p. 050 433 2871, anu.ahola@osao.fi
Liikunta-ala ja puhdistuspalveluala

Kari Granlund, koulutussuunnittelija
p. 040 558 7824, kari.granlund@osao.fi
Autoala, kone- ja metalliala, luonnonvara-ala, logistiikka, maarakennusala, painoviestintä, pintakäsittelyala, puuala, rakennusala sekä sähkö- ja automaatioala

Anne Pudas, koulutussuunnittelija
p. 050 595 1976, anne.pudas@osao.fi
Kauneudenhoitoala, liiketalous, kauppa ja hallinto sekä yrittäjyys

Mirva Saastamoinen, koulutussuunnittelija
p. 050 593 7076, mirva.saastamoinen@osao.fi
Vapaa-aika ja nuorisotyö, opetus- ja kasvatustyö, sosiaali- ja terveysala, eläintenhoito, hevosala sekä matkailu-, ravitsemis- ja talousala


www.oppisopimus.fi
www.ohjaan.fi

Yhteystiedot

OSAO/ Oppisopimusyksikkö
Pikisaarentie 13, 90100 Oulu.
Avoinna: ma-to klo 8.30-15.30
pe 8.30-15.00.

Puhelinneuvonta p. 040 141 5320
ma-to klo 8.30-15.30, pe 8.30-15.00.

Sähköposti: oppisopimus@osao.fi

Päivitetty: 19.01.2018 klo 13:29