OSAO

FI EN
Tulosta
Suomeksi / In English
Etusivu / Yhteystiedot

Yksiköiden yhteystiedot

sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@osao.fi

Opiskelijapalvelut
Kiviharjuntie 6, 90220 Oulu
info@osao.fi
suunnittelupäällikkö Seija Lehto
seija.lehto@osao.fi

OSAO, Oppisopimusyksikkö
Pikisaarentie 13, 90100 Oulu
aikuiskoulutus@osao.fi
oppisopimus@osao.fi
yksikönjohtaja Virpi Spangar

OSAO, Haukiputaan yksikkö
Asemakyläntie 5, 90840 Haukipudas
haukipudas@osao.fi
yksikönjohtaja Alpo Kaisto

OSAO, Kaukovainion yksikkö, liiketalous
Kotkantie 2 C, 90250 Oulu
kaukovainio.liiketalous@osao.fi
yksikönjohtaja Antti Rovamo

OSAO, Kaukovainion yksikkö, tekniikka
Kotkantie 2 A, 90250 Oulu
kaukovainio.tekniikka@osao.fi
yksikönjohtaja Vesa Pirilä

OSAO, Kempeleen-Limingan yksikkö
Piriläntie 145, 90440 Kempele (puutarhatalous)
Niittyrannantie 5, 90440 Kempele
kempele@osao.fi
Iivarinpolku 2, 91900 Liminka
liminka@osao.fi
yksikönjohtaja Ilkka Kettunen

OSAO, Kontinkankaan yksikkö
Kiviharjuntie 8, 90220 Oulu
kontinkangas@osao.fi
yksikönjohtaja Teija Tolonen, teija.1.tolonen@osao.fi

OSAO, Muhoksen yksikkö
Kirkkotie 1, 91500 Muhos
muhos@osao.fi
yksikönjohtaja Kirsti Joki-Tokola

OSAO, Myllytullin-Pikisaaren yksikkö
Isokatu 1, 90100 Oulu
myllytulli@osao.fi
Pikisaarentie 13, 90100 Oulu
pikisaari@osao.fi
yksikönjohtaja Juha Virsiheimo

OSAO, Pudasjärven yksikkö
Jyrkkäkoskentie 18 A, 93100 Pudasjärvi
pudasjarvi@osao.fi
yksikönjohtaja Esa Kiuttu

OSAO, Taivalkosken yksikkö
Opintie 3, 93400 Taivalkoski (tarjoilijakoulutus)
Jokijärventie 2, 93400 Taivalkoski
taivalkoski@osao.fi
yksikönjohtaja Jouko Karjalainen, jouko.k.karjalainen@osao.fi

Henkilöhaku

Puhelinvaihde

040 1415 141

Laskutusosoite

Operaattori: Basware Oy
Välittäjän tunnus: BAWCFI22
Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus: 003709924453

Lisätietoja laskutukseen