Yhteystiedot

OSAOn vaihde p. 010 608 2020

8,4 snt/min, sis. alv 24 %

Laskutusosoite

Operaattori: Basware Oy
Välittäjän tunnus: BAWCFI22
Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus: 003709924453

Lisätietoja laskutukseen

Yksiköiden yhteystiedot

OSAO

Kiviharjuntie 6, 90220 Oulu

kuntayhtymäjohtaja-rehtori Jarmo Paloniemi
p. 050 5383 929
jarmo.paloniemi@osekk.fi

vararehtori Raija Näppä
p. 040 1981 441
raija.nappa@osao.fi

 

OSAO, Haukiputaan yksikkö

Asemakyläntie 5, 90840 Haukipudas
haukipudas@osao.fi
yksikönjohtaja Alpo Kaisto

 

OSAO, Kaukovainion yksikkö, palvelut

Kotkantie 2 C, 90250 Oulu
kaukovainio.palvelut@osao.fi
yksikönjohtaja Antti Rovamo

 

OSAO, Kaukovainion yksikkö, tekniikka

Kotkantie 2 A, 90250 Oulu
kaukovainio.tekniikka@osao.fi
yksikönjohtaja Vesa Pirilä

 

 

 

 

OSAO, Kempeleen-Limingan yksikkö

Piriläntie 145, 90440 Kempele (puutarhatalous)
Niittyrannantie 5, 90440 Kempele
kempele@osao.fi

Iivarinpolku 2, 91900 Liminka (turvallisuusala)
liminka@osao.fi
yksikönjohtaja Juha Virsiheimo

 

OSAO, Kontinkankaan yksikkö

Kiviharjuntie 8, 90220 Oulu
kontinkangas@osao.fi
yksikönjohtaja Teija Tolonen, teija.m.tolonen@osao.fi

 

OSAO, Muhoksen yksikkö

Kirkkotie 1, 91500 Muhos
muhos@osao.fi
yksikönjohtaja Kirsti Joki-Tokola

 

OSAO, Pudasjärven yksikkö

Ranuantie 249 A, 93100 Pudasjärvi
pudasjarvi@osao.fi 
yksikönjohtaja Keijo Kaukko

 

OSAO, Taivalkosken yksikkö

Jokijärventie 2, 93400 Taivalkoski
taivalkoski@osao.fi 
yksikönjohtaja Jouko Karjalainen, jouko.k.karjalainen@osao.fi