Yhteystiedot

OSAOn vaihde

p. 040 141 5140

Puhelun hinta määräytyy operaattorisi matkapuhelinmaksun perusteella.

Laskutusosoite

Operaattori: CGI Suomi Oy
Välittäjän tunnus: 003703575029
Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus: 003709924453
Y-tunnus: 0992445-3

Lisätietoja laskutukseen 15.10.2021 alkaen

Yksiköiden yhteystiedot

OSAO

Kotkantie 1, 90250 Oulu

kuntayhtymäjohtaja-rehtori Jarmo Paloniemi
p. 050 5383 929
jarmo.paloniemi@osao.fi

vararehtori Anni Miettunen
p. 040 5171 514
anni.miettunen@osao.fi

 

OSAO, Haukiputaan yksikkö

Asemakyläntie 5, 90840 Haukipudas
haukipudas@osao.fi
yksikönjohtaja  Jussi Kangasmaa
p. 050 438 8025

 

OSAO, Kaukovainion yksikkö, palvelut

Kotkantie 2 C, 90250 Oulu
kaukovainio.palvelut@osao.fi
yksikönjohtaja Antti Rovamo
p. 050 560 8392

 

OSAO, Kaukovainion yksikkö, tekniikka

Kotkantie 2 A, 90250 Oulu
kaukovainio.tekniikka@osao.fi
yksikönjohtaja Vesa Pirilä
p. 050 577 8447

 

 

 

 

OSAO, Kempeleen-Limingan yksikkö

Piriläntie 145, 90440 Kempele (puutarhatalous)
Niittyrannantie 5, 90440 Kempele
kempele@osao.fi

Iivarinpolku 2, 91900 Liminka (turvallisuusala)
liminka@osao.fi
yksikönjohtaja Juha Virsiheimo
p. 050 590 9642

 

OSAO, Kontinkankaan yksikkö

Kiviharjuntie 6, 90220 Oulu
kontinkangas@osao.fi
yksikönjohtaja Teija Tolonen, teija.m.tolonen@osao.fi
p. 040 742 0989

 

OSAO, Muhoksen yksikkö

Kirkkotie 1, 91500 Muhos
muhos@osao.fi
yksikönjohtaja Kirsti Joki-Tokola
p. 040 648 3861

 

OSAO, Pudasjärven yksikkö

Ranuantie 249 A, 93100 Pudasjärvi
pudasjarvi@osao.fi 
yksikönjohtaja Keijo Kaukko
p. 050 577 6425

 

OSAO, Taivalkosken yksikkö

Jokijärventie 2, 93400 Taivalkoski
taivalkoski@osao.fi 
yksikönjohtaja Esa Lahtela
p. 050 570 8759